Kancelaria geodezyjno-prawna

Audyty prawno-geodezyjne, mapy dc. prawnych, zagadnienia z zakresu prawa wodnego, prawa cywilnego, prawa administracyjnego w zakresie nieruchomości.

Trowski i Wspólnicy

Trowski & Wspólnicy

Kancelaria prawna

Kancelaria Radców Prawnych Trowski i Wspólnicy to miejsce, w którym wypełniana jest misja niesienia pomocy prawnej. W trakcie kilkuletniej działalności Kancelaria odniosła wiele sukcesów i na trwałe wpisała się do zbioru znaczących przedsięwzięć, funkcjonujących na pomorskim rynku usług prawnych.
Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej: spółek, spółdzielni mieszkaniowych oraz podmiotów sektora usług zdrowotnych. Działamy również w obszarze prawa pracy, prawa podatkowego, prawa własności intelektualnej, prawa medycznego oraz nieruchomości.
Niezależnie od pozycji spółki na rynku, traktujemy każdego z naszych klientów indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i szacunkiem. Wierzymy w rzetelne świadczenie usług i uczciwość. Chcemy rozwijać się dla naszych klientów, dlatego też cały czas rozszerzamy naszą działalność. Kancelaria, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów i rynku, prowadzi również usługi w języku angielskim i szwedzkim. Jesteśmy zaufanym partnerem licznych przedsiębiorców i firm. Kancelaria jest gotowa, by powiększyć grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Jako członek grupy OPGK Gdańsk, nasza firma w sposób unikatowy łączy specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa z wieloletnim doświadczeniem w zakresie geodezji. Kancelaria działa na rynku krajowym i lokalnym. Profesjonalnie zajmujemy się sprawami związanymi z gospodarką nieruchomościami. Posiadamy w tej dziedzinie szerokie doświadczenie oparte na wiedzy wyspecjalizowanych specjalistów w dziedziny prawa i geodezji.

Doradzamy w rozwiązywaniu niestandardowych problemów z nieruchomościami. Kompleksowo doradzamy inwestorom w sprawach nieruchomości pod inwestycje. Prowadzimy sprawy związane z uzyskiwanie warunków zabudowy oraz pozwoleń na budowę.

Współpracujemy z notariuszami, prawnikami oraz geodetami.

Zakres oferowanej obsługi prawno-geodezyjnej dotyczy w szczególności:

  • kompleksowej obsługi prawnej inwestycji,
  • reprezentacji przed urzędami i sądami (przygotowania wniosków i pism do urzędów i innych instytucji, w tym odwołań od decyzji administracyjnych),
  • sporządzania kompleksowych ekspertyz z zakresu prawa nieruchomości, prawa budowlanego oraz prawa geodezyjnego,
  • badania ksiąg wieczystych,
  • doprowadzania do zgodności między stanem ujawnionym w księdze wieczystej a rzeczywistym stanem prawnym,
  • wyszukiwania nieruchomości pod inwestycje oraz prowadzenie obsługi prawo-geodezyjnej tych inwestycji.
GML RODo