Weryfikacje, konsulting i szkolenia

Kontrola i inspekcja opracowań, wprowadzanie zmian do rejestrów publicznych, szkolenia z procedur i narzędzi geodezyjnych. Consulting w zakresie zarządzania projektami.

Stale rozwijane kompetencje wsparte wiedzą praktyczną zaowocowały utworzeniem kompetentnego zespołu, który wykorzystując najnowsze zdobycze technologii jest w stanie podjąć się wykonania zadań wymagających specjalistycznej i rzetelnej wiedzy, a także elastycznego i nowoczesnego podejścia w prowadzeniu prac.

Uczestnictwo w projekcie I Fazy ZSIN jako Weryfikatora umożliwiło nam pozyskanie ogromnej wiedzy w zakresie aktualnie obowiązującego prawa geodezyjnego, a także pozwoliło zapoznać się z najpopularniejszymi systemami do gromadzenia i przetwarzania danych geodezyjnych zarówno dla wykonawców jak i urzędów. Na bazie tego doświadczenia wytworzyliśmy własny system do weryfikacji danych przekazywanych w plikach GML, który zapewnił nam czytelne i precyzyjne raporty, a przede wszystkim umożliwił kontrolę danych geometrycznych i ich prezentację na podkładzie mapowym.

Chcąc wykorzystać zgormadzony potencjał i zdobyte doświadczenie firma OPGK oferuje specjalistyczne szkolenia przeznaczone dla firm z branży geodezyjnej a także dla urzędów, które prowadzą państwowy zasób geodezyjny i kartograficzny.

Oferujemy specjalistyczne i dostosowane do potrzeb zamawiającego szkolenia z zakresu aktualnie obowiązujących aktów prawnych, a także szkolenia techniczne pozwalające zdobyć rzetelna wiedzę z zakresu przenoszenia danych w formacie GML.

Na naszych szkoleniach dowiesz się:

  • O aktualnie obowiązujących przepisach i uzyskasz ich interpretacje;
  • Jak czytać dane przekazane w formacie GML;
  • Jak zweryfikować poprawność pliku GML;
  • Jak czytać raporty walidacji plików GML;
  • Jak z GML wyciągnąć tylko interesujące Cię dane.
GML RODo